سیستم لوله کشی پوش فیت

 

دانلود لیست قیمت از این صفحه 

 

لوله پوش فیت سیستم جدید فاضلاب ساختمانی است که فاقد محدودیت های اجرائی و کاربردی سیستم های قبلی بوده و در عین حال دارای امتیازات جدیدی است که برای اولین بار یک شرکت انگلیسی موفق گردید چنین سیستمی را طراحی و تولید نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات نیک بسپار یزد با بیمه ایران

..::نیک بسپار یزد دراواه و اتصالات پوش فیت فاضلابی به کیفیت متعهد است::..
ISO 9001ISO 9001ISO 9001 ISO 14001ISO 14001ISO 14001 ISO 18001ISO 18001ISO 18001 HSE-PEKHSEHSE

..:: نیک بسپار یزد نامی که سالهاست می شناسید و به آن اعتماد دارید ::..

 

ویژگیهای سیستم پوش فیت

 

لوله و اتصالات پوش فیت

 

• عمر مفید طولانی به دلیل مقاوم بودن لوله ، اتصالات و حلقه های آب بندی در برابر ضربه، تنش های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی

• سرعت و سهولت بسیار زیاد درامر نصب و اجرا و در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه‌های نگه داری و تعمیرات می شود .

• عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کمی وزن و نبود نیاز به تقویت بخش های پذیرنده بار در ساختمان ، ایمنی در شرایط آتش سوزی به دلیل دارا بودن ویژگی Flame Rerardant منطبق با استاندارد DIN 4102-B1

• عدم نیاز به چسب ، جوش دادن و نظائر آن و کاسته شدن از هزینه های اجرایی

• آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان و لرزش های غیر مخرب به دلیل خصوصیات فیزیکی اجزای متشکله سیستم

• قابلیت انطباق و متصل نمودن اجزاء سیستم به لوله و اتصاات سایر سیستم های قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی

• امکان اجرای سریع و ساده سیستم و نت به صورت کامل و افزودن هرچه بیشتر به عمر مفید سیستم

• بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان

• طراحی و ساخت ابزار و تجهیزات مناسب برای آسان و مطمئن نمودن فرایند نصب و اجرا

• افزون برموارد فوق ، تنوع ابعادی از نظر قطر لوله و اتصالات (۴۰ تا ۱۶۰ میلی متری) زوایا (۱۵، ۳۰، ۴۵،۶۷و ۸۷ درجه) و طول لوله ها (۳۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر) و وجود یک یا دو سوکت در لوله ها در عمل ، امور مربوط به طراحی و همچنین اجرا را بسیار ساده و انعطاف پذیر می سازد.
مواد اولیه در سیستم پوش فیت

 

لوله Pushfit

 

لوله پوش فیت
لوله پوش فیت

لوله و اتصالات سیستم پوش فیت نیک بسپار یزد به دلیل استفاده از نوعی خاص از پلی پروپیلن در برابر حرارت های بالا مقاوم بوده (HT) و منطبق با خواسته های استاندارد DIN 4102-B1 در شرایط آتش سوزی هم ایمن و خود اطفاء (Flame Retardant) می باشند.

پلی پروپیلن مورد استفاده در تولید سیستم پوش فیت پارس اتیلن کیش هرگز دستخوش پوسیدگی نشده و از پایداری بسیار زیادی در برابر مواد شیمیایی موجود در فاصلاب ها برخوردار است به نحوی که pH های ۱۲-۲ را به راحتی تحمل نموده و با الزامات استانداردهای DIN 16934,DIN 6929 مطابقت دارد.
حلقه ی آب بندی پوش فیت

حلقه های آب بندی به کار رفته در لوله ها و اتصالات سیستم پوش فیت پارس اتیلن کیش ساخت معتبرترین تولید کنندگان کشور آلمان و در مطابقت کامل با استاندارد DIN 4060 می باشند. مقاوت در برابر مواد شیمیایی ، آب بندی کامل و پایدار، عمر مفید و طولانی از خصوصیات بارز این حلقه است.

 

حمل و نقل ، جابجایی و انبارش لوله واتصالات سیستم پوش فیت

 

حمل و نقل، جابه جایی و انبارش لوله واتصالات پوش فیت نیک بسپار یزد هم مانند فرایندهای ساخت، نصب و اجرای آن تابع اصول و قواعد شناخته شده ای است. برای دوری جستن از هرگونه اشکالات بعدی و دست یابی به نصب سریع و آسان به توصیه ها و دستورالعمل های استاندارد EN 1451-6 کاملاً توجه فرمایید.

نصب لوله پوش فیت
نصب سیستم پوش فیت

نصب اجزاء متشکله ی سیستم پوش فیت بیش از حد ساده و سریع است. لوله ها به آسانی و با اندکی فشار به داخل سوکت ها رانده شده و آب بندی آن ها توسط حلقه ی آب بندی ویژه ای به طور کامل تحقق می یابد.

 

نصب دریچه های بازدید در نقاط زیر در هر سیستمی الزامی است

• در بلندترین نقطه هر لوله جانبی فاضلاب
• درهرکجا که لوله های جانبی با زاویه‌ای بزرگ‌تر از ۴۵ درجه تغییر جهت داشته باشند
• در پایین ترین قسمت لوله قائم فاضلاب، قبل از زانوی پایین لوله
• در هر نقطه از لوله قائم فاضلاب که برای تست آب بندی دسترسی به آن لازم باشد.
• روی لوله اصلی خروجی با فاصله حداکثر ۳۰ متر از یکدیگر
• در انتهای لوله خروجی بلافاصله بعد از خروج از ساختمان

تغییرات طولی ناشی از دما در سیستم پوش فیت

 

نیک بسپار یزد Pushfit System

• پلی پروپیلن هم مانند سایر مواد در اثر تغییرات دما منقبض و یامنبسط می شود. افزایش دما با افزایش طول و کاهش آن با کوتاه تر شدن طول لوله همراه است.

• ضریب انبساط طولی پلی پروپیلن مصرفی درساخت پوش فیت معادل ۱-°C4- 10×۱/۱ است. بدین معنی که هر متر از لوله و اتصالات ساخته شده از این ماده به ازاء هر درجه سانتی گراد تغییر دما به اندازه ۱۱/۰ میلی متر تغییر طول خواهد داشت. در مقایسه، ضریب انبساط طولی پلی اتیلن ۱-°C4- 10×۹/۱ یعنی حدود ۷/۱ برابر یشتر از پلی پروپیلن می باشد.

• لوله و اتصالات سیستم پوش فیت نیک بسپار یزد هم مانند تمامی سیستم های دیگری که از استاندارد ِDIN19560 پیروی می کنند برای استفاده در داخل ساختمان طراحی و ساخته شده است از این رو با توجه به شرایط دمای درون ساختمان ها و گسترده نبودن طیف تغییرات حرارتی در پساب خروجی از سرویس هاو تجهیزات بهداشتی ، تغییرات طول در اجزاء سیستم هم چندان قابل توجه نخواهد بود و درنتیجه استفاده از این نوع لوله ها هم برای توالت با دمای پسآب خروجی ۲۰-۱۵ درجه سانتی گراد و هم برای ماشین ظرفشویی، یا سینک آشپزخانه که دمای پسآب آن ها ممکن است تا۷۰ درجه سانتی گراد برسد بدون هیچ گونه محدودیتی مورد توصیه قرار گرفته است. از طرفی با توجه به وجود سوکتهای متعدد، تغییرات طولی در سیستم پوش فیت اصولاً دارای اهمیت قابل توجهی نخواهد بود.

 

اتصلات پوش فیت

• در هر حال باید توجه شود که همیشه تغییراتدما با افزایش طول همراه نیست بلکه در شرایطی کاهش طول هم ممکن است دیده شود. نصب و اجرای این سیستم گرچه بسیار آسان است ، اما برای به دست آوردن سیستمی بدون مشکلات بعدی، کارباید با دقت و منطبق با تکنیک های توصیه شده انجام پذیرد.

 

همواره در نظر داشته باشید :

 

• با توجه به انبساط حرارتی و برای مسیر ساختن حرکت لوله ها، پس از آن که لوله تا انتها به درون سوکت رانده شد، دور آن را با یک قلم ضد آب علامت گذاری کرده و سپس به اندازه ی۱۰ میلی متر لوله را بیرون بکشید. پس از پایان کار و قبل از تست نهایی از وجود علامت در کنار سوکت ها مطمئن شوید.

• ( توصیه فوق مربوط به حالتی است که طول لوله ی وارد به سوکت بیش از یک متر باشد.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید